THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

Datum: 26. - 27. června 2022
Místo: Ostrava, Brno

Vstupenky

neděle
26
čvn 2022
20:00

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
26.06.2022 (Ne) / Vstup 19:00 / Show 20:00
pondělí
27
čvn 2022
20:00

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
(10.03.20/07.02.21/14.09.21)/NOVĚ: 27.06.2022 (Po) 20:00

Informace o akci

info 21.06.2022 - Z technických důvodů se celá tour The Dire Straits Experience včetně koncertů v České republice přesouvá na únor 2023, nový termín bude oznámen, jakmile to okolnosti dovolí.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, prosíme, vyčkejte dalších informací.
Vstupné se do oznámení nového termínu nevrací.
Team Ticketportal.cz
***

THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
Legendární kapela Dire Straits, která se svými 120 miliony prodaných alb přepisovala rockovou historii a vyprodávala ty největší stadiony, se v čele s Markem Knopflerem dostala na nejvyšší pomyslnou hudební metu. Ta trvala v nejzákladnějším složení celých 15 let, ovšem masivní zájem o kapelu pokračoval i po odchodu Marka, který se začal koncem osmdesátých let věnovat vlastním projektům.
Současné seskupení Dire Straits s hlavičkou Experience nyní vyjíždí po letech na světové turné a ukážou se i v České republice! Díky pokračovatelům The Dire Straits Experience tak opět máme možnost si vychutnat jejich neopakovatelnou show a naživo slyšet ty největší hity legendární kapely Dire Straits.

LIMITOVANÁ EDICE VSTUPENEK MEET & GREET UMOŽŇUJE JEJICH MAJITELŮM OSOBNÍ SETKÁNÍ S KAPELOU!

Meet & Greet včetně focení a autogramiády proběhne před koncertem, je třeba dostavit se v 19:00 k pokladně na místě konání.
BRNO: V ceně vstupenek na VIP galerii 3 MEET & GREET je též občerstvení formou teplého a studeného rautu včetně pivo/víno/nealko.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
BRNO, OSTRAVA: slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky ZTP/P platí vždy pro dva návštěvníky, pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro druhou osobu jako doprovod, nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
picture THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
picture THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
Top