ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTÍ JEZERO

ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTÍ JEZERO

Datum: 9. - 12. prosince 2021
Místo: Ostrava, Praha

Vstupenky

čtvrtek
9
pros. 2021
19:00

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTÍ JEZERO
neděle
12
pros. 2021
19:00

PRODEJ UKONČEN

Prodej byl pozastaven.
ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTÍ JEZERO

Informace o akci

info 29.11.2021 - PŘEDSTAVENÍ SE PŘESOUVAJÍ NA ROK 2022, nový termín bude oznámen, jakmile to okolnosti dovolí.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, prosím, vyčkejte dalších informací.
Vstupné se do oznámení nového termínu nevrací.
Team Ticketportal.cz
***

Baletní soubor Royal Moscow Ballet opět zavítá do Ostravy, Brna a Prahy.
Gong v Ostravě, Výstaviště Brno i Kongresové centrum Praha se změní na romantická místa plná fantastických baletních výkonů!

Již se stalo předvánoční tradicí, že v době adventu přijíždí do České republiky uznávaný baletní soubor Royal Moscow Ballet. Na hudbu P. I. Čajkovského zatančí nejlepší ruští tanečníci představení plné lásky, vášně, ale i smutku - Labutí jezero.

Klasický ruský balet je stále na špičce světového baletu. Tak jako má Brazílie fotbal, Itálie operu, tak je Rusko již století spojováno s baletem a klasickou ruskou baletní školou. Tradice a kvalita výuky je bezpochyby nepřekonatelná!
Labutí jezero od P. I. Čajkovského patří mezi nejznámější baletní díla na světě. Jeviště plné ladných baletek - labutí - vznášejících se na špičkách nad "hladinou" si zamilují nejen baletní nadšenci, ale i běžné kulturní publikum. Představení je svoji pohádkovou atmosférou vhodné i pro větší děti. Romantický příběh prince Siegfrieda a krásné princezny Odetty zakleté do podoby labutě představuje základní kámen klasické ruské baletní školy a již téměř sto třicet let patří k nejúspěšnějším titulům světových divadel.
Pohádkový děj a libreto plné emocí a dějových zvratů Čajkovského inspirovaly k vytvoření nádherné hudby, jejíž jednotlivé části se hrají dodnes i na samostatných koncertech.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ROYAL MOSCOW BALLET - LABUTÍ JEZERO
Top