BSP - přednarozeninový koncert k 30 letému výročí

BSP - přednarozeninový koncert k 30 letému výročí

Datum: 20. října 2022
Místo: KC Semilasso
Adresa: Palackého tř. 126, Brno

Vstupenky

čtvrtek
20
říj. 2022
19:00
BSP - přednarozeninový koncert k 30 letému výročí
PŘESUNUTO, NOVĚ 20.10.2022 OD 19:00

Informace o akci

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 a z toho plynoucích vládáních opatřením – omezení kapacity na koncert na stání na 100 návštěvníků, jsme byli nuceni přesunout termín koncertu BSP, který se měl konat dne 20. 1. 2022 v brněnském Semilasse. Koncert BSP se bude konat v novém termínu dne 20. 10. 2022 v brněnském Semilasse. 

Již zakoupené vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.

Pokud vám náhradní termín nevyhovuje, je možné vstupenky vyměnit či vrátit za jiné představení do 4.2.2022 v místě zakoupení. K refundaci je vždy potřeba mít původní vstupenky jinak refundace není možná.

Za komplikace se omlouváme!

---

BSP -přednarozeninový  koncert k  30 letému výročí skupiny v brněnském Semilasse!

Ota Balage, Kamil Střihavka a Michal Pavlíček - co jméno, to rocková legenda, kterou již bez mála třicet let spojuje zkratka BSP. Čeká vás vše, co od této kapely čekáváte. Dvě hoďky hitů, pěveckých a instrumentálních čísel, nezdolná energie a skvělá atmosféra. Nenechte si ujít koncert, který ukončí éru, kdy živá hudba nuceně opustila podia. Vrací se v plné síly, k naší radosti i radosti skupiny, která si říká BSP!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top