ANTIGONA

RockOpera v Ostravě
ANTIGONA

Datum: 24. listopadu 2022
Místo: Multifunkční aula Gong
Adresa: Ruská 2993, Ostrava-Vítkovice

Vstupenky

čtvrtek
24
lis. 2022
19:00
ANTIGONA

Informace o akci

Veleúspěšná pražská RockOpera pod taktovkou Pavly Forest a Milana Steigerwalda přiváží představení do Ostravy.
V multifunkční aule Gong se odehrají představení Antigona.
Jak bývá u RockOpery zvykem, uvidíte hvězdy tuzemské rockové scény jako Kamil Střihavka, Honza Toužimský, Viktor Dyk, Pavla Forest, Žántí, Helena Kubelková, Jiřího Zonygu a další. Nouze nebude ani o velkou světelnou, akrobatickou a pohybovou show. Diváky dokonce čeká i tanec u tyče v podání Jany Kadeřávkové a mistryně světa v Pole disciplínách Alexandry Kalousové. Režie se opět ujme mistryně fyzického divadla, členka legendárního Teatr Novogo Fronta Irina Andreeva.

ANTIGONA

Příběh rockové opery Antigona vystupující z hlubin tajemného starověku s sebou přináší dvě základní dějové linie - téma generační vzpoury a téma lásky doslova až za hrob.

V bratrovražedném souboji se vzájemně zabijí dva bratři, následníci trůnu. Této situace využije Kreon, jejich strýc, aby získal vládu a moc. V atmosféře strachu a počínající hrůzovlády se mu postaví Antigona. Vzepře se nesmyslným příkazům, odmítne roli poslušné ženy a manželky a odhodlaně a vzdorně hájí své právo na svobodné rozhodování o sobě samé a o svých činech.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA
picture ANTIGONA

Doporučené

Top