ZMĚNA: PIL C TOUR, 11.6.2022, OSTRAVA

ZMĚNA:

Koncert interpreta PIL C se bohužel v plánovaném termínu 11.6.2022 od 20:00 a v místě Brick house DOV, Ostrava neuskuteční a  PŘESOUVÁ se na druhou polovinu tohoto roku. Nový termín se v tuto chvíli zajišťuje a bude teprve oznámen.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na termín, který bude teprve stanoven.

 

Vyjádření pořadatele:

Velmi nás to mrzí, nicméně nadcházející tour Pil C na žádost pořadatele OPROMOTION přesouváme na druhou polovinu tohoto roku. Konkrétní nové termíny Vám přineseme na konci června 2022. Omlouváme se všem fanouškům, kteří se na svého oblíbeného interpreta a tour těšili a již mají vstupenku zakoupenou či si jí zakoupit plánovali. Tour se pouze přesouvá, tudíž zakoupené vstupenky budou samozřejmě platné i na nové termíny.

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz.

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 

Top