VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI / Divadlo Ungelt

VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI / Divadlo Ungelt

Datum: 14. srpna 2023
Místo: Barokní dvůr Borotín (u Tábora)
Adresa: Borotín 120, Borotín

Vstupenky

pondělí
14
srp. 2023
19:30
VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI / Divadlo Ungelt

Informace o akci

Duncan Macmillan, Jonny Donahoe: VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI / Divadlo Ungelt
Hraje
RICHARD KRAJČO
Režie Karin Krajčo Babinská

Seznam všeho, pro co stojí za to žít. Napíšete ho s námi? Monodrama, které věří v lepší svět.
Vypravěč příběhu v podání Richarda Krajča nám sugestivně sděluje, jak se snažil vypořádat se s opakující, velmi složitou situací... jakou, to prozradí až divadelní představení. Rozhodl se proto napsat seznam všech báječných věcí, které ho - a tedy i nás - na tomto světě obklopují. Seznam toho, pro co stojí za to žít, se rozrůstá i díky divákům, s jejichž aktivní přítomností protagonista příběhu počítá. Ti nejochotnější se dokonce mohou stát “spolu-aktéry“ samotného představení.

"Život není jen o těch velkých věcech, ale velké věci mohou být často ukryté v něčem malém, co může mít úplně stejnou hodnotu,“ sděluje Richard Krajčo poselství inscenace.

Z kritiky Marie Reslové (aktualne.cz)
"Instinkty herce a frontmana Krajča fungují stoprocentně: udržuje v sále atmosféru soudržného společenství a vzájemné důvěry, vypjaté situace věcně popisuje a odlehčuje vtipem. Je bezprostřední, autentický. Snadno navazuje vztah se vstřícně naladěným obecenstvem, ale počíná si při tom uměřeně, se smyslem pro žánr. Netlačí podpásově na emoce, byť k tomu příběh svádí, o to silněji pak působí, když hrdina přizná bolest ze ztráty blízké duše."

Více na www.baroknidvurborotin.cz

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenky ZTP/P platí vždy pro dvě osoby - pro držitele průkazu ZTP/P a jednu osobu jako doprovod, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI / Divadlo Ungelt
picture VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI / Divadlo Ungelt
picture VŠECHNY BÁJEČNÝ VĚCI / Divadlo Ungelt
Top