KRÁSNÁ VZPOMÍNKA / Divadlo Ungelt

KRÁSNÁ VZPOMÍNKA / Divadlo Ungelt

Datum: 25. července 2023
Místo: Barokní dvůr Borotín (u Tábora)
Adresa: Borotín 120, Borotín

Vstupenky

úterý
25
čvc 2023
19:30
KRÁSNÁ VZPOMÍNKA / Divadlo Ungelt

Informace o akci

Stephen Temperley - KRÁSNÁ VZPOMÍNKA / Divadlo Ungelt 
Hrají
BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ a ONDŘEJ BROUSEK  
Režie Martin Čičvák 

Jaké to je být pianistou nejhorší zpěvačky všech dob? Bizarní příběh Florence Foster Jenkinsové plný živě hrané jazzové i operní hudby. Humorný příběh o skutečně žijící zpěvačce, jejíchž výstupy však nebyly hudebně příliš zdařilé
Temperament Báry Štěpánové a muzikálnost Ondřeje Brouska dělá z hry Krásná vzpomínka neopakovatelný večer. Příběh Florence Foster Jenkinsové je podaný z nezvyklého úhlu pohledu jejího pianisty. 
Bizarní zpěv, vystupování a vlastně celý život americké "divy" Florence Foster Jenkinsové nepřestává fascinovat ani téměř osmdesát let po její smrti. Amatérská sopranistka, která zjevně neuměla zpívat a která si ovšem pro své materiální zázemí a kontakty mohla dovolit pořádat koncerty a dokonce vyprodat newyorskou Carnegie Hall, se stala inspirací i pro hru britského herce a režiséra Stephena Temperleyho.
Oproti jiným kusům, které se životem Jenkinsové zabývají (populární je u nás především hra Petera Quiltera Je úchvatná!, případně snímek Božská Florence s Meryl Streepovou), se Temperley zaměřil na osobnost Cosmy McMoona. Právě skrze pianistu a hudebního skladatele, který dělal Jenkinsové falešným áriím nejčastěji doprovod, vypráví zpěvaččin příběh.
Výtah z recenze Tomáše Šťástky, DNES.cz
Bára Štěpánová se za roli madam Jenkinsové umístila v širší nominaci na Cenu Thálie 2022.

Více na www.baroknidvurborotin.cz 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenky ZTP/P platí vždy pro dvě osoby - pro držitele průkazu ZTP/P a jednu osobu jako doprovod, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture KRÁSNÁ VZPOMÍNKA / Divadlo Ungelt
picture KRÁSNÁ VZPOMÍNKA / Divadlo Ungelt
picture KRÁSNÁ VZPOMÍNKA / Divadlo Ungelt
picture KRÁSNÁ VZPOMÍNKA / Divadlo Ungelt
Top