Detail info
Close

DOBROU NOC, MAMI / Divadlo Ungelt

DOBROU NOC, MAMI / Divadlo Ungelt

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Marsha Norman: DOBROU NOC, MAMI / Divadlo Ungelt
Hrají
TAŤJANA MEDVECKÁ a LUCIE ŠTĚPÁNKOVÁ 
Režie Vít Vencl
 
Jessie se rozhodla. Zbývá už jen vše svěřit matce… Strhující psychologické drama Marshy Normanové, které v roce 1983 získalo Pulitzerovu cenu.
Hlavní postava hry, Jessie Catesová je žena, která ztratila důvod žít...žena na pokraji sil, která cítí, že jediným řešením její životní situace, je sebevražda. Přesto nechce, aby se po jejím odchodu zhroutil i život všech kolem, a proto se rozhodne na tuto situaci připravit člověka, který je jí nejbližší. Strašlivým tajemstvím a zároveň odpovědností zatíží vlastní matku Thelmu. 
Matka má nyní jedinou krátkou noc na to, aby přesvědčila svou dceru, že ještě existují důvody, proč setrvat na světě. 

"Dramatický text má umožnit divákovi prožít s postavami na jevišti příběh. V našem případě příběh matky a dcery během jednoho sobotního večera. Namísto pravidelné manikúry, kterou matka od dcery očekává, přichází dcera s rozhodnutím, které změní životy jich obou." 
Taťjana Medvecká
"Hra Dobrou noc, mami přináší poznání toho, jak málo se mohou znát ti nejbližší, třebaže sdílejí společnou domácnost." 
Lucie Štěpánková

Více na www.baroknidvurborotin.cz 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenky ZTP/P platí vždy pro dvě osoby - pro držitele průkazu ZTP/P a jednu osobu jako doprovod (regulérní sedadlo plus přístavek), každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture DOBROU NOC, MAMI / Divadlo Ungelt
picture DOBROU NOC, MAMI / Divadlo Ungelt
picture DOBROU NOC, MAMI / Divadlo Ungelt
picture DOBROU NOC, MAMI / Divadlo Ungelt
Top